מוצרים

החברה הנה אחת מהחברות הותיקות והמובילות המספקת פתרונות כוללים במערכות חימום מים, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בענף ובציפוי אמייל חדשני.

dud6המערכות כולן והחלקים המרכיבים אותן עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה, הם נבדקו ואושרו ע"י מכון התקנים הישראלי ועומדים בתקנים הבינ"ל מהמחמירים בתחום.

פרת תעשיות בונה ומתקינה מערכות סולריות מהמתקדמות בעולם, מערכות פתוחות וסגורות המיועדת לחימום מים בכמויות קטנות וכן בכמויות גדולות עבור בתים משותפים, בתי מלון, מוסדות ציבור, בתי חולים, ברכות שחייה וכד'.

המערכות הסולרית ומערכות דודי השמש של פרת תעשיות מיוצרות בכדי לנצל את אנרגית קרני השמש לחימום מים ובכך לחסוך בצריכת החשמל. המערכת בנויה משני חלקים- הדוד וקולט שמש ("גריל") נחושת גדול או ברזל. לדודי שמש ולקולטים יש גם גדלים שונים לפי צרכי המשתמשים. כל הדגמים מצוידים גם בגוף חימום מהיר, המבטיח מים חמים בשפע ולאורך שנים רבות.

 

החברה מייצרת ומספקת פתרונות חימום מים ממוקדים: קולטי שמש, דודי שמש, דודי חשמל, מערכות טרמוסיפניות עם צללית נמוכה ומערכות סולאריות מרכזיות, למגוון רחב של חברות וארגונים, תוך ביצוע פרויקטים מורכבים בפריסה ארצית.

special

קולטי שמש ייחודיים

קולטי שמש מתוצרת מפעלי "פרת" מיוצרים בתהליך טכנולוגי מתקדם ביותר.

מגוון הדגמים כולל קולטים עם צינורות נחושת ופלדה ומאפשר התקנה בהתאם לדרישות הנדסיות בשטח.
המידות ותפוקות שונות בהתאמה אישית ע"י מחלקת התכנון עם מובילי נחושת או פלדה בהתאם לצורך ובכפוף לתקנים הרלוונטיים.

מיכל אגירה למים חמים – הדוד

חברת פרת תעשיות מייצרת, משווקת ומתקינה גם דודי אגירה. הדודים מגיעים בגדלים ובנפחים שונים החל מ-30 עד 300 ליטר ותפקידם לאגור את המים החמים במשך היום ולשמור על חומם עד שעות הלילה.

לצורך זה מצוידים מערכות הדודים בבידוד פוליאוריטן יצוק בעובי 60 מ"מ, בידוד מושלם השומר על טמפרטורת המים גם בשעות הלילה ומקטין את צריכת החשמל למינימום. פנים הדוד עשוי מפלדה בעובי 4 מ"מ, מצופה באמייל להגנה מוחלטת. המעטפת החיצונית מצופה באפוקסי לבן.

מערכת טרמוסיפונית עם צללית נמוכה

החברה מייצרת, משווקת ומתקינה מערכת תרמוסיפונית / מערכת פתוחה שהיא הפתרון המוביל והיעיל ביותר בישראל לחימום סולארי של מים בזרימה טבעית.

דודי השמש הללו חדשניים וחסכוניים, מבוססים על מערכת נמוכה יותר משאר קולטי השמש ואינו זקוק למשאבה חשמלית.

המערכת מותאמת לתנאי האקלים ותנודות מזג האוויר ושומרת על הן על אסתטיקה והן על איכות הסביבה.

 

© כל הזכויות שמורות