אודותינו

פרת תעשיות אנרגיה בע"מ הנה חברת בוטיק ותיקה מהמובילות בענף המערכות הסולאריות.

פרת תעשיות אנרגיההחברה בעלת מוניטין וניסיון של עשרות שנים מתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של מערכות סולאריות מרכזיות, דודי חשמל ודודי שמש לחימום מים.

החזון המנתב את החברה מיום הקמתה הוא להוביל את ענף האנרגיה הסולארית ולספק פתרונות איכותיים, חסכוניים ואמינים החל מהיזם ויועציו דרך הקבלן המבצע ועד הדייר, כל זאת תוך מתן ערך מוסף ושמירה על סטנדרטים גבוהים, מקצועיות, ושירות ללא פשרות.

מתוך הכרה בחשיבותן של המערכות הסולאריות, פועלת החברה באופן המעניק מענה אפקטיבי ללקוחות. החברה מעורבת בכל שלבי האינטראקציה עם הלקוחות החל משלב אפיון הצרכים, ייצור מרכיבי המערכת ובניית המערכת לפי מפרט ספציפי, תוך עמידה בכל התקנים הנדרשים, דרך בדיקה טכנית ע"י מחלקת ההנדסה והעברת המערכת במבדקה מוסמכת וכלה בהרכבתה באתר הלקוח הסופי ובשירות לקוחות in house המעניק שירות מקצועי בזמינות גבוהה.

החברה גם אינה שוקטת על השמרים ועומדת בחזית החדשנות. בבעלותה מפעל בניה ירוקההתקנות וכן שותפות במפעל אמייל מהמתקדמים בעולם והיחיד מסוגו במזרח התיכון. ציפוי האמייל מבוצע במפעלינו בשיטת Flooding, שיטה חדשנית אשר בעזרת מחשב יוצרת פיזור אחיד ותקני של ציפוי האמייל בתוך הדוד. הטכניקה הזו מבטיחה עמידות בפני קורוזיה למשך שנים רבות דבר המסייע לשמירה על איכות מי השתייה.

הנהלת החברה ועובדיה רואים את טובת הלקוחות ומשקיעים משאבים רבים לשיפור איכות החיים שלהם, חסכון כספי עבורם תוך שמירה על הטבע ואיכות הסביבה.

יתרונות החברה

חברת פרת תעשיות אנרגיה גאה להיות חברה ירוקה הדוגלת בשמירה על איכות הסביבה ובאנרגיה נקייה.

  • הפתרונות אותם החברה מתכננת, מייצרת ומתקינה עומדים בדרישות התקנים המחמירים ביותר בכל הנוגע לאחריות חברתית ומניעת זיהום סביבתי.
  • אחד היתרונות הבולטים של החברה על פני מתחרותיה הוא בכך שהיא מספקת מענה כולל ללקוחות. לחברה מחלקות מקצועיות האמונות על הכנת מערכות סולאריות ודודי שמש לחימום מים, משלב תכנון המערכות על פי דרישה ומפרט ספציפי, דרך ייצור וכלה בהתקנה ושירות לקוחות. החברה שמה לה כמטרה להעניק ליזם/קבלן את הפתרונות המקצועיים והכלכליים הטובים ביותר באספקת מים חמים באמצעות אנרגיה סולארית ולספק ללקוחות הסופיים מים חמים וזמינים ללא תקלות.
  • כמו כן, החברה הנה החברה היחידה במזרח התיכון אשר מנקה את הדודים לפני ציפויים באמייל בשיטת Shot-Blasting. שיטה זו הינה הטובה ביותר להכנת פנים הדוד לציפוי, ואין בה שימוש בחומרים רעילים העלולים להזיק לסביבה או לבריאות המשתמש.
  • יתרון בולט נוסף הוא בכך שהחברה פועלת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחומה ואף שותפה במפעל ציפוי אמייל מהמובילים והייחודיים בעולם. רוב החברות אינן עובדות בשיטות המתקדמות הללו ואינן יכולות לספק מענה איכותי המבטיח פיזור אחיד ותקני של ציפוי האמייל בתוך הדוד. ולכן קיימת סבירות גבוהה שהמוצרים שלהם עשויים להגיע לבלאי מהיר יותר.
  • אחד היתרונות הבולטים בחברה הוא ההון האנושי בה, עובדי החברה הם חלק ממשפחת פרת תעשיות וככאלה הם חדורי אחווה, אמונה בחזון ושותפים להצלחה העסקית.

© כל הזכויות שמורות